O nas

Nasz zespół

Estep to portal tworzony głównie przez ludzi młodych, którzy chcą robić to co kochają najbardziej. W naszym zespole znajdziecie osoby zarówno po kierunkach humanistycznych jak i technicznych. To prawdziwa mieszanka kreatywności i skuteczności w działaniu. Poznajcie nas!

Michał Bochenek

Urodzony przywódca. Można powiedzieć redaktor naczelny portalu Estep. Absolwent studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Olsztynie. Od wielu lat interesuje się nowymi technologiami oraz biznesem. Prowadzi swoją małą działalność internetową polegającą na projektowaniu stron internetowych. Prywatnie lekkoduch i obywatel świata. Zwiedził chyba każdy kontynent. Lubi gry komputerowe, piłkę nożna oraz piwo kraftowe.

Magdalena Bednarek

Pani inżynier która uwielbia komputery. Złożyła więcej komputerów niż niejeden facet. Od zawsze związana z technologią. Pisze o innowacyjnych rozwiązaniach wykorzystujących nowoczesne technologie oraz o biznesach które zaczynały w piwnicy. Prywatnie jest mama małej Ani. W wolnym czasie jeździ rowerem oraz chodzi na długie spacery. Lubi filmy romantyczne oraz siatkówkę męską.

Kamil Rogalski

Grafik samouk. Już od wczesnych lat przejawiał ogromny talent plastyczny. Studiował informatykę na Politechnice Warszawskiej choć sam mówi że nie wie dlaczego. W naszym zespole odpowiada za przygotowanie i optymalizacje wszystkich grafik dostępnych na stronie. Prywatnie introwertyk który wolny czas spędza w domu. Wielki fan Netflixa i kina. Jego ulubiony film to Ojciec Chrzestny.

Sylwia Kowalczyk

Elegancka i wymagająca. To słowa która idealnie oddają jaką osobą jest Sylwia. Absolwentka filologi polskiej która odpowiada za jakość naszych tekstów. Wielka fanka firmy Apple ich rozwiązań. Prywatnie odpowiada za swoje małe przedsiębiorstwo które powoli staje poważnym graczem rynku. Lubi muzykę klasyczną, nieme kino oraz poezje śpiewaną. Ma psa, kota oraz świnkę morską.

Marcin Steć

Informatyk z krwi i kości. W naszym zespole odpowiada za wszystkie sprawy techniczne związane z serwisem. Dzieli się także wiedzą techniczną z naszymi czytelnikami. Jest osobą miłą i wielkoduszną choć jego wygląd mówi coś zupełnie innego. Prywatnie fan Gwiezdnych Wojen i Star-Treka oraz hardcorowy gracz World of Warcraft. Mówi o sobie najlepszy paladyn w Europie.